m

Dex Decore
Yüksek Teknoloji Görünmez İndüksiyon Ocaklar

Bizi arayın +90 216 519 65 04

NIDA KULE ATASEHIR KUZEY, ISTANBUL

Pzt - Cmt 08:00 - 20:00

Yukarı

KURUMSAL

YENİLİKÇİ GİZLİ İNDÜKSİYONLU OCAK TEKNOLOJİSİ
MİMARİ KATALOG 2021TEZGAHTA
YÜKSEK TEKNOLOJİ

Dex Decore, seramiğin şıklığını, konforunu ve sağlamlığını teknoloji ile birleştirir. Size, çevre dostu bir ocak teknolojisiyle yemeklerinizi daha hızlı pişirme imkanı sunarak zaman tasarrufu sağlarken, tezgahınızda atıl alan bırakmayarak kullanım alanınızı genişletir.Araştırma ve Geliştirme İnovasyonu
0
Seramik Çeşitliliği
0
Özel Üretim
0

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
YENİLİKÇİ ÜRETİM

Araştırma geliştirme çalışmalarımız, en son teknolojik gelişmeleri takip ederek seramik sanatının inceliğini yenilikçi bir yaklaşımla birleştirmektedir.


HAKKIMIZDA

Dexdecore olarak; inovasyon, dijitalleşme ve mutfak kültürünün kesiştiği uzmanlık alanında yer alıyoruz. Mutfakta yeni bir kültür ve sitil oluşturan pişirme deneyimi hareket noktasından, gelenekselden dijitale doğru evrilen mutfak ihtiyaçlarını seramik başta olmak farklı sektörlerdeki tecrübemizle detaylandırarak yeni bir bakış açısı getiriyoruz.
Teknolojiyi yakından takip eden mühendis ve tasarımcılarımızın titizlikle geliştirdikleri ürünlerimizi 4 yılı aşkın süredir Istanbul’daki Ar-Ge merkezimizde tasarlıyor; fabrikamızda ise üretiyoruz. Dexdecore kendi markası ile, çevre dostu, verimlilik esaslı, sürdürülebilir kalkınma hedeflerine uygun “geleceğin mutfak teknolojisi ve pişirme deneyimi” felsefesi ve kültürü ile tüm dünya pazarına hizmet veren genç, dinamik bir kuruluş olup, seramik ve porselen üretimi konusunda üretici pozisyonunda edindiği tecrübe ve deneyimi ile sektöründe yenilik getirmek isteyen yatırımlarıyla günden güne fayda ve katma değer üretmektedir.“GÜVENİLİR KÜRESEL ORTAĞINIZ”

HAKKIMIZDA

Seramik tezgahın hemen altına yerleştirilebilen indüksiyonlu ocak sayesinde güvenli ve işlevsel pişirme yüzeyini lüks bir tasarımla birleştiriyoruz.

GÖRÜŞ

Teknolojinin gücünü alarak seramik mutfak uygulamalarında lider firma olmayı ve evinize yüksek standartlarda bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.

MİSYON

Seramiği teknoloji ile birleştirerek fonksiyonel bir şekilde hayatımıza sokuyoruz. Mükemmellik arayışımız, yüksek kaliteli ürünlerimizle hayatınızda fark yaratacaktır.  • Araştırma, geliştirme ve inovasyon faaliyetlerimiz, çevreyi korumaya yardımcı olan, tüm nüfus gruplarında sağlığı ön planda tutan, verimli ve güvenli ortamlar oluşturan, dijital devrimde sosyal sorumluluğu dikkate alan ve hayatınızı değiştirecek sürdürülebilir uygulamalardır.

  • Ürünlerimizde kullanılan tüm tasarımlar tarafımızca hazırlanmaktadır. Bu özellik bize ihtiyaçlarınız için esneklik sağlar. İhtiyacınıza yönelik seramik üretimi ve 2, 4, 6 gözlü ocak seçenekleri ile sektörde benzersiz bir yere sahibiz.

  • Kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz seramik üretimi sayesinde oldukça zengin bir yelpazeye sahibiz. Çeşitlilik açısından sektörde bize özel bir yer veren bu özelliği ile isteklerinize uygun ürün tasarımını mutlaka bulacağınızın garantisini veriyoruz.